sponzor webu

články jxd

vcard

vcard

certifikát původu

základní informace

Klub Conocoryphe je neregistrované nevládní sdružení amatérských paleontologů a sběratelů fosilií, jehož mluvčím a mediálním zástupcem je jxd. Klub jednak buduje vlastní sbírky a dokumentuje sběry, jednak vybavuje základní a střední školy v okolí bydlišť členů fosiliemi pro potřeby výuky. Školám jsou přebytky ze sbírek členů poskytovány zdarma. Prozatím byly vybaveny základní školy v Praze na náměstí Svobody A a B, pražské gymnasium Arabská a částečně i několik škol v Příbrami. Jste-li vzdělávací zařízení a máte zájem pro účely výuky získat nějaké fragmenty fosilií, kontaktujte nás emailem. Při osobním převzetí budou kameny poskytnuty zdarma, při zaslání poštou za úhradu poštovného.  Klub neposkytuje informace o zkoumaných lokalitách, nezajišťuje průvodcovskou činnost a paleontologické exkurse.

Sbírky na webu: Klub Conocoryphe postupně (dle technickýh možností) zpřístupňuje veřejnosti sbírky svých členů.  Osobní návštěvy sbírek klub nezajišťuje. V případě, že máte zájem z opodstatněných důvodů (vědecký výzkum a podobně), kontaktujte nás emailem.

Stálá poptávka klubu: Zdědil jste sbírku fosilií? Nebo se snad stěhujete a ty brouky z mládí, které jste si nasbíral, už nepotřebujete a jen zabírají místo? A přitom máte strach, aby tohle české národní přírodní dědictví neskončilo v Japonsku nebo Německu? Kontaktujte nás, vykupujeme za běžné ceny české i zahraniční fosilie – a vykupujeme je k uložení do našich sbírek, nikoliv k prodeji do zahraničí.

Odběr novinek klubu Conocoryphe: Je třeba zaregistrovat se mailem na jxd(zavináč)jxd.cze.  Můžete uvést informace o Vašem hlavním oboru zájmu, případně pak i o tom, zda byste byl občas pro náš server napsat článek, případně rovnou připojit článek či fotografie. (formáty:  .pdf, .jpg, .eps, .doc, .docx, .html, .rtf, .txt, maximální velikost souboru 2 mega, v případě odesílání více materiálů použijte prosím kompriimaci do formátu .zip)

Publikace na serveru klubu Conocoryphe: Na našem serveru může publikovat kdokoliv, kdo zašle do redakce kvalitní a tematicky vhodný text či fotografie. Ke kontaktu použijte email jxd(zavináč)jxd.cz, případněmůžete  rovnou připojit článek či fotografie. (formáty:  .pdf, .jpg, .eps, .doc, .docx, .html, .rtf, .txt, maximální velikost souboru 2 mega, v případě odesílání více materiálů použijte prosím kompriimaci do formátu .zip)

(Ochrana dat na serveru Conocoryphe podléhá režimu popsaném na stránce Právní informace.)

Print Friendly

bitcoins

Můžete mne sponzorovat!

Mente et maleo!

Klub Conocoryphe: Drancovat a plenit!
Klub Conocoryphe zpřístupňuje svoje sbírky na internetu pro vědecké a studijní účely. Vystavené exempláře jsou neprodejné.

archivováno NK ČR