sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

2010 – hack voleb Věcí veřejných

RADKU, PROMIŇ!

Obětí brutálního útoku jxd se stal zkrachovalý ministr Radek John

„Jiří X Doležal  se prokouřil do jiných sfér a prostě jenom přemejšlí, jak to vošulit a vošidit. Na druhé straně co ovlivnil šílený J.X. Doležal se svým zločineckým myšlením?“

(Radek John po akci jxd  na ČT 1)

Radka Johna volil Plivník.
Věci veřejné se v úterý pochlubily, že jejich příznivci zvolili volební lídry v otevřeném hlasování na internetu. V Praze vyhrál předseda partaje Radek John. Reportér Reflexu Jiří X. Doležal ovšem naši redakci upozornil na to, že internetové primárky bylo teoreticky možné jednoduše manipulovat.
Podle Doležalova testu totiž mohl každý hlasovat, kolikrát se mu zlíbilo. „Kromě své identity jsem vytvořil ještě dvě falešné – Reného Plivníka a Marcela Vlnatého – a všemi třemi hlasy jsem volil v pražském volebním obvodě pana Radka Johna. Přesto, že se jednalo o podvod, strana Věci veřejné toto mé zfalšované hlasování akceptovala a ještě nechala potvrdit státní notářkou,“ upozornil novinář.
(více..) aktualne.centrum.cz

Radek John byl v primárkách zvolen pomocí falešných hlasů!
Při přípravě reportáže pro týdeník Reflex jsem testoval zabezpečení internetového hlasování v primárkách Věcí veřejných. Zabezpečení bylo nulové, identit si mohl každý vytvořit, kolik chtěl. Proto jsem vytvořil kromě své identity ještě dvě falešné – Reného Plivníka a Marcela Vlnatého – a všemi třemi hlasy jsem volil v pražském volebním obvodě pana Radka Johna.
(více…) www.reflex.cz

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra