sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

#o jxd#

空 空

Jiří X. Doležal (jxd)

Skutečný význam osobnosti:

Wolfram AlphaWolfram AlphaWolfram Alpha

Nejvyspělejší běžnému uživateli dostupná (3 eura) umělá inteligence pana Wolframa Wolfram Alpha frázi „jiri x dolezal“ nezná. Na frázi „dolezal“ odpoví, že je to planetka objevená roku 1960.

Citace vyhledavače Google.

Druhá nejvyspělejší inteligence pana Kurzweila dostupná za to, co mu o sobě řeknete, Google, vyhledá na stejnou frázi na první straně svého vyhledavače devět odkazů. Ve čtvrtém se píše, že se Jiří X. Doležal orálně věnoval při menstruaci své druhé manželce. V šestém odkazu se píše, že Jiří X. Doležal smrdí.

shrnutí

Doplnění: Taky budu chodit do pořadu Proti sobě Karla Dlabače, protože je taky chytrej.

(* 28. února 1965 Jindřichův Hradec),   je český novinář, jeden z nejznámějších zastánců legalizace užívání marihuany v ČR.  Vystudoval psychologii a od roku 1991 pracuje v časopisu Reflex, jehož profil výrazně utvářel a je jedním z jeho nejznámějších redaktorů. O problematice drog napsal do  Reflexu mnoho reportáží, k nimž si často sám pořizuje fotografie, a vydal také několik  knih. Dále se zabývá problematikou ultrapravicových extremistických skupin, také i  různých náboženských sekt, minorit, subkultur a skupinových iracionalit.  Od roku 2004 do roku 2014 spolupořádal Reflex Cannabis Cup – soutěž o nejkrásnější rostlinu konopí vypěstovanou v ČR.  Je členem klubu Conocoryphe - sběratelé trilobitů a jiných fosilií. V roce 2013 absolvoval kurs paleolitické techniky štípání kamene a vyštípal si vlastnoručně pazourkový pěstní klín, za který by se nemusel stydět žádný neandrtálec, a od té doby se zajímá o kamennou štípanou industrii a neandrtálce. To vyvrcholilo natočením komerčně zcela nepoužitelnému dokumentu „Jak mysleli neandrtálci“ (spolu s psychologem Pavlem Uhlářem a experimentálním archeologem Petrem Zítkem). V roce 2015 (spolu se sběratelem Františkem Knížkem) v nálezové zprávě Chování trilobitů jineckého kambria vědecky prokázal, že kambričtí trilobiti druhu Conocoryphe cirina lezli za sebou v řadě. Toto zjištění a celá kniha vyvolaly mimořádný odpor v oficiálních paleontologických kruzích, a to přesto, že kniha vyšla vzhledem k očekávanému zájmu o titul v nákladu 41 kus (pro odborné knihovny) . Teolog a sociolog Jan Jandourek v roce 2015 publikoval informaci, že jxd je autorem dnes široce užívané a zlidovělé nadávky „sluníčkář„.

Output kanály jxd:

jxd v Reflexu

jxd na Facebooku

jxd na Twitteru

Input kanály na jxd:

jxd@jxd.cz , +420 602 687 014

pgp public key

Objektivní informace o jxd:

jxd na Wiki

Díly na jxd

Součástky na známého novináře

počítadlo.abz.cz

Print Friendly

Prorhinotermes simplex – mluvčí

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

無

no without nothing not nothingness un- is not has not not any nonexistence nonbeing not having negative caused to be nonexistent impossible lacking reason or cause pure human awareness, prior to experience or knowledge

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra