sponzor webu

články jxd

vcard

vcard

certifikát původu

Jan Čulík

Mým neúnavným obdivovatelem je Jan Čulík, který si najde čas mi nadávat až z Británie. Děkuji!

Nacistická nehoráznost, jíž Reflex překročil všechny meze: “ Je neuvěřitelné, co zveřejnil za prasárnu na webu Reflexu J. X. Doležal, upozorňuje Tomáš Křeček. Je velmi obtížné na toho ohromující svinstvo jakkoliv reagovat. Doležal je známý blázen a Reflex je už řadu let naprosté svinstvo. Přesto, že je známa jejich nízká úroveň, tento nejnovější Doležalův výplod opravdu přesahuje všechny meze a je bezpochyby naplněním skutkové podstaty trestného činu vyvolávání nenávisti proti etnickým a náboženským skupinám. Podle českého právního řádu je za takový trestný čin trest tři roky nepodmíněně, pokud je spáchán v médiích. Kdy začnou české trestní orgány jednat?“ (více…)

Neuvěřitelné: Veřejnoprávní rozhlas normalizuje rasistického maniaka: „Rasističtí blázni a maniaci jsou normalizováni médii, která by kriminalitu neměla šířit. Základní právní a etické normy jsou ignorovány. Veřejnoprávní média společnost matou a destabilizují základní civilizační hodnoty. Pokud   bude veřejnoprávní médium dávat prostor lidem, kteří otevřeně propagují rasismus, dostáváme se do třicátých let v Německu.“ (více…)
Print Friendly

bitcoins

Můžete mne sponzorovat!

Mente et maleo!

Klub Conocoryphe: Drancovat a plenit!
Klub Conocoryphe zpřístupňuje svoje sbírky na internetu pro vědecké a studijní účely. Vystavené exempláře jsou neprodejné.

archivováno NK ČR