sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

2002 – linux

2002 – Linux – jxd začal experimentovat s Linuxem na desktop a po krátkém okouzlení zjistil, že Windows vítězí, což mu vyneslo nehynoucí nenávist u celé linuxářské komunity

Můj tučňák mne poblil, zavolejte jxd!

Jako vyvrcholení použili linuxáři fotku jxd bez jeho souhlasu na reklamu na Internet Expo, za což pak museli zadarmo pro jxd rezervovat na výstavě jeden stánek, kde byla jeho „hackerská“ expozice.

Na banner se jxd dostal bez svého vědomí.
root.cz Roman Novotný
Série článků (viz odkazy na konci článku), ve kterých pan Jiří X. Doležal neuvěřitelným způsobem haní operační systém GNU/Linux, ve mně vyvolala potřebu zjistit trochu blíže, o co vlastně panu JXD jde. Nelitoval jsem námahy a prostudoval články, které JXD napsal do Reflexu a Světa Namodro. Výsledek je velmi zajímavý.  (více…)

IT komiks s jxdTest: jsou Windows 2000 bezpečnější než Linux?

11.1.2002 - Jiří X. Doležal testuje za všechny. Kdo se mu během dneška, což je zároveň poslední “testovací” den, probourá do počítače, obdrží legální Windows XP. V opačném případě tato propadnou vyhlašovateli. Zajímá vás, kolik útoků již bylo uskutečněno? Zda počítač stále “drží”? A jak si stál Linux? (více…)
Další test JXD: Příště si hackneme televizor?
15.1.2002 – Jiří X. Doležal úspěšně demonstroval kvality W2K, když jeho počítač odolával několik dní náporu hackerů. Nestojí však za neproniknutelným operačním systémem spíše firewall a počítač, ze kterého se nešlo dostat ani na internet? Co se bude hackovat příště? (více…)

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra