sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

2008 – hladovka pro radar

2008 – hladovka pro radar

V reakci na hladovku levicových utopistů proti radaru vstupuje jxd na jaře do hladovky pro radar

Titul Reflexu 26-2008 - hladovka za radar

Hladovkářská polévka z kořenové zeleniny (varianta bez hub). Vezmeme dva středně velké brambory, jednu mrkev, jednu petržel, půl hlávky celeru a jeden pórek. Zeleninu dobře očistíme, pokrájíme nadrobno a vaříme v osolené vodě, dokud zelenina úplně nezměkne. Pak vodu s rozvařenou zeleninou nalijeme do mixéru, rozmixujeme a necháme ještě jednou přejít varem. Pak polévku dochutíme kořením (majoránka, pepř) a zahustíme zakysanou smetanou. Podáváme v šálku, zdobené nadrobno nasekanou petrželkou. Dobrou chuť!

jxd zahajuje hladovku za americký radar
Novinář drží hladovku za radar Lidovky.cz

Publicista a příznivec amerického radaru Jiří X. Doležal dnes v jedné z pražských kaváren zahájil hladovku, kterou chce držet do doby, než Česko s USA uzavře smlouvu o umístění amerického základny v zemi. Reaguje tak na nedávnou protestní hladovku dvou odpůrců stanice. (více..)

video – novinky.cz
Publicista Jiří X. Doležal v pátek zahájil hladovku pro radar, kterou chce držet do doby, než Česko s USA uzavře smlouvu o umístění americké základny v zemi. Odpovídá tím na nedávnou protestní hladovku dvou aktivistů Jana Tamáše a Jana Bednáře. (více..)

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra