sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

Ivan Brezina

Ivan Brezina je dlouholetým fanouškem a obdivovatelem práce Jiřího X. Doležala a celé jeho osobnosti.

ÚNOS V PÁKISTÁNU: Hana a Tonča na silnici smrti? “ Doležal navíc velmi přesně vyjadřuje názor průměrného českého islamofoba, který byl nejdál v Budapešti (a to ještě se zájezdem) a který ani netuší, kde Balúčistán hledat na mapě. … Je taky zřejmé, že díky tradiční pohostinnosti se uneseným dívkám nejspíš nevede nijak špatně.“ (více…)

9 důvodů, proč už je novinář Jiří X. Doležal v Reflexu navíc: „Doležal je jako slizká beztvará medůza, která zaujme tvar škatulky, do níž ji nalijete.“(více…)

J. X. Doležal překrádá cizí nápady: „Nedošlo mi totiž, že jsem se pustil do nesmyslné polemiky s člověkem, u něhož čtvrtstoletí pravidelné aplikace drog způsobilo totální ztrátu soudnosti, slušnosti a bazálního smyslu pro realitu.“(více…)

Musím přiznat, že mi tolik pozornosti Ivana Breziny lichotí, a velmi rád bych se dozvěděl, zda jsem přítomen i v jeho snech a erotických fantaziích.

Print Friendly

Prorhinotermes simplex – mluvčí

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

無

no without nothing not nothingness un- is not has not not any nonexistence nonbeing not having negative caused to be nonexistent impossible lacking reason or cause pure human awareness, prior to experience or knowledge

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra