sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

rozhovory s jxd

Rozhovory s jxd – výběr těch, co ještě totálně nezastaraly:

Nejčerstvější: Reflex – rozhovor Igora Chauna

Rozhovor Igora Chauna s jxd(plný text na samostatné stránce)

…………………………………………………………………………..

- Český rozhlas – pořad Osobnost + Báry Tachecík poslechu

- internetová televize  XTV – „Článek s názvem: Sereme s prorokem Mohamedem, v Reflexu neprošel…“ (více…)

- server Guerilla Records – Neschovávám se za bukem (ani jinou dřevinou)… „Můj vztah k hudbě je limitován tím, že mám od dětství otupený sluch ne co do kvantity, jako že to potřebuju víc nahlas, ale že ty zvuky prostě špatně rozlišuju.“ (více…)

- server dingir.cz – Sám sobě Nejvyšším i žákem. „Já jsem sám sobě sektou, já jsem tathágáta. To znamená „být sám o sobě“. Toť také veškerá pravidla a zákonitosti mé sekty.“ (více…)

- server biopsia.wz.cz – rozhovor o halucinogenech, bez názvu.  “Kdybych si vše měl pamatovat já, tak mi z toho praskne hlava a asi se z toho zblázním, takže se učím zapomínat.“ (více…)

- server linuxexpres.cz – rozhovor o Linuxu, bez názvu. “kdyby mi někdo jakýkoliv operační systém vnucoval násilím, použiju proti němu v souladu s § 13 a § 14 trestního zákona rovněž násilí. Windows jsem si vybral dobrovolně.“ (více…)

- server vitalia.cz – rozhovor Marihuana mi pomáhá i od deprese. “Kouřím, protože mi to chutná. Každá sranda něco stojí. Dokážete si představit, jak by v mém věku byl opotřebovaný třeba sportovec, který běhá na dlouhé tratě? Ten by už byl na vozíčku.“ (více…)

- server ffakt.ukmedia.cz, časopis studentů filosofické fakulty – rozhovor Absolvent psychologie: Jiří X. Doležal, redaktor časopisu Reflex. „Nejradši mám Power Plant kvůli výnosu. Chápu, že různí fajnšmekři můžou pěstovat různý vychytávky, ale my, prostí konzumenti, musíme dbát na to, aby toho hlavně bylo hodně.“ (více…)

- časopis Legalizace,  rozhovor Doležalizováno: „V roce 1995, při svém pobytu v Indii, jsem se rozhodl, že si konopí nebo konopné drogy začlením do života trvale, že budu kouřit každý den. Socializuje to mou lehce problematickou osobnost.“ (více…)

- server economix.cz – Kromě represivních složek bych odstátnil všechno. „Přišel jsem na jámu, kde byla skupinka tří sběratelů, kopou, kopou, až vykopou krásného sedmicentimetrového trilobita. 520 milionů let byl v zemi a čekal, aby teď přišel sběratel, který ho vykope, vezme kladivo a začne oklepávat ten zbytečný kámen, až toho trilobita rozmlátí. Tohle jsem teď viděl a fakt jsem musel odejít, abych toho člověka neuhodil.“ (více…)

- server Svobodné fórum – V celé české společnosti se utahují šrouby. „Měli bychom si to všichni uvědomit a jasně se postavit proti dalšímu omezování svobody, které přichází v celé řadě oblastí společenského života.“ (více…)

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra