sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

2000 – 2003 koukat a hack

2000 – 2002 Button serveru koukat.cz byl server, který vznikl díky dobrovolníkům, co se přihlásili při nekoukat.cz

Banner serveru koukat.cz
24. července 2000 vznikly webové stránky na adrese www.koukat.cz (nemají ic společného se současným serverem na této doméně), jejichž rolí mimo jiné byla i role jakéhosi „hlídacího psa“ případů zneužívání zmíněného protidrogového zákona proti lidem, kteří marihuanu pouze konzumují, ale neprodávají. (více…)

(Velmi) kontroverzní publicista Jiří X. Doležal vstoupil nedávno do internetového světa pomocí svého projektu www.nekoukat.cz. Jakýmsi přerodem trosek tohoto webu se posléze stala stránka www.koukat.cz. – kde se nachází materiály o drogách, Linuxu apod.(více…)

Při nekoukat.cz se jxd seznamil s hackerem GanjaMillem, členem hackerské skupiny Exe, a začali spolupracovat na projektu koukat.cz při kybernetickém monitorování neonacistů.

Logo hackerské skupiny Exe

Se skupinou pak jxd spolupracoval jako tiskový mluvčí – na serveru koukat.cz  byly zveřejněny jejich nejlepší sestřely.

Logo hackerské skupiny Exe

Obzvláště linuxářská komunita a Tomáš Baldýnský okamžitě začali jxd mohutně zesměšňovat pro jeho údajné hackerství.

Je jxd normální?

Wikipedie

jxd je známý i články s ostrou kritikou operačního sytému Linux a jeho příznivců, k níž došel po krátkém období nadšení, a exkursy do počítačové bezpečnosti („hackerství“); ty jsou ale často kritizovány jako nedostatečně fundované, provokativní a podujaté. (více…)

František Fuka
Jiří 10. Doležal proslul podle vlastních tvrzení především jako (chronologicky) narkoman, windowsák, linuxák, windowsák, narkoman, hacker, narkoman, narkoman, pašerák ohrožených živočichů a nacista. Přinejmenším ode dneška je i spammer. (více…)

Vedle Františka Fuky a linuxáků se brzy připojili i neonacisté:

Sedlis-Diehard (občanským jménem Sedláček, odsouzený na tři roky za rasismus)
Po celou dobu existence NSEC se čas od času objevovaly výhružky různých rádobyhackerů typu „do 14 dnů vám ty stránky sundáme, už se na tom pracuje“ apod. Mimo takové zoufalé výkřiky se objevovaly i serióznější výzvy, když např. J.X.D. na fóru NSEC opakovaně zveřejňoval apely typu „prosím všechny, aby mi zasílali informace o tvůrcích tohoto webu“. Proč jim jako přední česká NS organizace tolik vadíme, je zřejmé, debaty na toto téma není třeba. Podívejme se blíže na aktivity figurky známé jako Jiří X.Doležal. Tato chodící reklama na marihuanu se angažuje v celé řadě věcí, ale nejvíce se proslavil svou propagací drog a hysterickým vystupováním vůči NS aktivitám a aktivistům. Je to člověk (?), který má své neotřesitelné postavení v plátku zvaném Reflex, což je hlásná trouba propagátorů New World Order a jeho přisluhovačů. Pro ne-čtenáře Reflexu stačí připomenout dobu nedávno minulou, kdy měl v ranním Studiu 6 k dispozici svůj pravidelný čas vždy jeden redaktor Reflexu. Obvykle ho celý věnoval propagaci přistěhovalectví všelijakého genetického odpadu, oslavování cikánů, obhajobě izraelských teoristů apod. V tomto plátku tedy J.X.D. (lépe řečeno THC) našel pevnou oporu pro šíření svých dekadentních názorů. Je to redakční specialista na psaní článků nevalné kvality o české NS scéně. Protože ale problematice vůbec nerozumí (to, že si jeden čas hrál na skinheada, je bohužel zcela nedostatečná kvalifikace), jsou to spíš komická dílka, ačkoliv člověk s intelektem běžného čtenáře Reflexu může jeho informace považovat za fundované a seriózní. Ostatně sám Doležal se staví do pozice odborníka na cokoliv.Co se ale nestalo. Jirka se zřejmě cítil jaksi nedoceněný a vrhnul se do internetového hackerství. Zřejmě poprvé v životě dosáhl velkého úspěchu a dokázal tak na chvíli utlumit oprávněný pocit vlastní méněcennosti – podařilo se mu odchytávat e-mailovou korespondenci z našeho hlavního e-mailu na ziplipu. Když už měl pocit, že nasbíral dostatek materiálů (respektive když mu byl další hack z naší strany znemožněn), típnul jointa a dal se do díla. V Reflexu 42/2003 vyprodukoval slaboduchý článek s názvem „Čistá rasa, špinavý prachy“, kde se čtenářům se svým úspěchem pochlubil. (více…)

Náckům se však nelze za jejich postoj bavit, moji hackeři je hodně zlobili…

Hacklý server neonacistů z Aryan Intelligence

Hacklý server neonacistů z Aryan Intelligence (klikni pro zvětšení)

A chvílemi zlobili, kde mohli a kde našli bezpečnostní díru…

Hacklý server anno2000.cz

Hacklý server anno2000.cz (klikni pro zvětšení)

Hacklý server brada.cz

Hacklý server brada.cz (klikni pro zvětšení)

Hacklý server digital2000.cz

Hacklý server digital2000.cz (klikni pro zvětšení)

…a pak se internetová policie naštvala a zatrhla nám to…

Policie: J. X. Doležal kryje hackery
Policie začala před několika týdny prošetřovat obsah internetových stránek koukat.cz. Stránky patří novináři Jiřímu X. Doležalovi, který se jako redaktor týdeníku Reflex zabývá i hackerstvím. Policisté ze speciálního týmu pro boj s informační kriminalitou se domnívají, že Doležalova internetová stránka „skrývá“ samotné hackery. (více…)

Poslední logo skupiny Exe

Poslední logo skupiny Exe

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra