sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

linuxáci

Na banner mě dali linuxáci bez dovolení...

Mimořádný ohlas vzbudily články jxd o Linuxu jako operačním systému osobního počítače:


Haxuor jxd

V Reflexu vychází články jednoho zapáleného closed-source maniaka, který je zjevně dobře placen Microsoftem. Dělá vše proto, aby Linux a vůbec všechny programy šířené pod GNU není junix aneb generální veřejná licence co nejvíce pomluvil a v duších BFU se co nejvíc uhnízdilo:
* Jen v jediného Billa budeš věřit
* Nikdy program open-source, kteréhož alternativu Bill stvořil, nepoužiješ
* Před každým spuštěním programu Billova pomodlíš se Nepadavost jeho duši (více…)

Jiří X. Doležal se ptá, zda Jsou linuxáři rasisté? a dále si sám odpovídá v tom smyslu, že jsou. Jak na to JXD přišel? Inu zkoušel nainstalovat Ubuntu a nějakým myšlenkovým veletočem vydedukoval, že jde o distribuci určenou pro Afriku. A protože se mu instalace Ubuntu nepovedla podle představ, dospěl k brilantnímu závěru, cituji:
Je možné linuxáře – lidi, co připravili pro Afričany podobný “nechod” – nazvat jinak než rasisty? (více…)

Většina článků nemá hlavu ani patu, grafická úprava je hrozná, velkou část textů tvoří nadávky. Zjevně dílo vtipálka, kterému dělá dobře, když naštve příznivce Linuxu. Tito naštvaní lidé potom komentují původní příspěvek, který tak má slušnou sledovanost, a vtipálek nakonec za své pobavení ještě dostane zaplaceno. Ovšem když se podívám na články, které JXD píše do Reflexu, přikláním se k možnosti, že asi o žert nejde. Reflex čtu pravidelně mnoho let a JXD byl dlouhou dobu mým oblíbeným autorem. Bohužel, v poslední době šla úroveň Doležalových článků rapidně dolů, a to po všech stránkách.  (více…)

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra