sponzor webu

články jxd

vcard

vcard

certifikát původu

národní otvor

Tradičně nejvíce fanoušků mám jxd na serveru Národního otvoru:

Trestní oznámení na identifikovatelného pachatele. Rád bych tímto podal trestní oznámení na identifikovatelného pachatele. Konkrétně se jedná o jakéhosi Jiřího Doležala, známějšího pod pseudouměleckým jménem Jiří X. Doležal, redaktora obskurního plátku „Reflex“,  pro trestný čin dle § 165 tr.z. 140/1961 Sb., tedy pro trestný čin „schvalování trestného činu“. K bližší identifikaci: tento Žid pravděpodobně svou přítomností v místě bydliště oblažuje katastrální území Prahy 6. Dle mého názoru se uvedeného trestného činu měl dopustit článkem „My s hvězdou“, vydaném dne 15.11.2007 v uvedené prožidovské tiskovině. (více…)

Malý konflikt se odehrál během řečnické části, kdy Schwarzenbergova děvka J. X. Doležal dal volný průběh svým iracionálním návalům pocitů nadřazenosti, zřejmě vytvořených různými návykovými látkami, a napadal zúčastněné aktivisty včetně řečníků. (více…)

J. X. Deprivant: Pane Doležale, měl jsem poměrně pochybnou čest číst Váš článek „Portrét neonacisty jako štěněte“, který vyšel nedávno v Reflexu. Ve svém dílku klasicky slučujete několik zcela nesouvisejících věcí a záměrně lžete. (více…)

Ani Dlouhé Bidlo, špinavý Štětináč a ufňukaný Bohouš by mezi sebe nevzali ušmudlaného feťáčka Jiřího Doležala, který v 36. čísle zmíněného obskurního časopisu, jako již mnohokrát, chrlí slova plná zloby a nenávisti. (více…)

Print Friendly

bitcoins

Můžete mne sponzorovat!

Mente et maleo!

Klub Conocoryphe: Drancovat a plenit!
Klub Conocoryphe zpřístupňuje svoje sbírky na internetu pro vědecké a studijní účely. Vystavené exempláře jsou neprodejné.

archivováno NK ČR