sponzor webu

články jxd

Wikipedie

Wiki

certifikát původu

Reflex Cannabis Cup ©

Veverka Huli, maskot soutěžeOd podzimu 2004  pořádá Reflex unikátní fotografickou soutěž, která ve svých počátcích neměla obdobu v celém regionu střední a východní Evropy: Reflex Cannabis Cup ©, soutěž o nejkrásnější vypěstovanou a vyfocenou rostlinu konopí (Cannabis). (Cannabis Cup © je registrovaná značka společnosti Ringier.) Předsedkyní poroty Reflex Cannabis Cupu © je veverka Huli, tiskovým mluvčím a maskotem soutěže Jiří X. Doležal.

Pohlednice k RxCC 2004

Cannabis Cup se stal jedním z nosných témat Reflexu a každý rok mu byl věnován v termínu vyhlášení výsledků soutěže i titul.

Banner RxCC

V Reflex Cannabis Cupu © se soutěží ve čtyřech kategoriích.  V prvních dvou – indoor a outdoor – rozhoduje kvalita na fotografii zachycené rostliny, její statnost, tvarování a kvalita paliček. V kategoriích ikebana – aranže suchého konopí – a krásno – libovolná estetická fotografie s motivem konopí – naopak rozhoduje kvalita fotografie, ne rostliny.

Knoflík Cannabis Cupu na web

V porotě soutěže jsou v estetických kategoriích  šéfredaktor Reflexu  Ivan Hamšík,  fotograf Reflexu Jan Šibík, v pěstitelských pak odborná porota zajišťovaná jxd. Od ročníku 2006 je soutěž soutěží o ceny – tradiční partner Cannabis Cupu ©, Growshop ©, věnujel pro první tři vítěze všech čtyř kategorií pěkné věcné ceny tematicky spjaté s konopím.

Plakát Cannabis Cupu

Jednotlivé ročníky soutěže:

Reflex Cannabis Cup 2004

Reflex Cannabis Cup 2004

Reflex Cannabis Cup 2005

Reflex Cannabis Cup 2005

Reflex Cannabis Cup 2006

Reflex Cannabis Cup 2006

Reflex Cannabis Cup 2007

Reflex Cannabis Cup 2007

Reflex Cannabis Cup 2008

Reflex Cannabis Cup 2008

Reflex Cannabis Cup 2009

Reflex Cannabis Cup 2009

Reflex Cannabis Cup 2010

Reflex Cannabis Cup 2010

Reflex Cannabis Cup 2011

Reflex Cannabis Cup 2011

Spoluautorem myšlenky pořádání Reflex Cannabis Cupu a kmotrem veverky Huli byl Petr Lutonský (1965-2005), náš spolupracovník, který se bohužel nedožil ani druhého ročníku Cupu.

Petr Lutonský

Print Friendly

sponzor šnečína

Farma Nahošovice s.r.o. je naším sponzorským dodavatelem genetického materiálu.

šnečín

Chov mutantů clade Stylommatophora

無

侘寂

archivováno NK ČR

sůtra

sůtra